Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Futbolcumuz Dino Ndlovu için imza töreni düzenlendi.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Futbolcumuz Dino Ndlovu için imza töreni düzenlendi.

A Takım

Futbolcumuz Dino Ndlovu için imza töreni düzenlendi.

Futbolcumuz Dino Ndlovu için imza töreni düzenlendi.

Futbolcumuz Dino Ndlovu için düzenlenen imza töreninde, Başkanımız Engin KOYUN;

‘’ Dino kardeşimiz aramıza katıldı. 11 yıl sonra yurt dışından ikinci transferimiz kulübümüze kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kendisi özellikle Avrupa’da Bakü’de, Karabağ’da önemli iz bırakmış, Karabağ’daki dostlarımız Dino’nun ne kadar büyük futbolcu olduğunu bize anlattılar. Dino, Karabağ’da iz bırakmış. İnanıyorum ki hocamızın liderliğinde geçen sezon olduğu bu sezon da yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte kulübümüz hak ettiği yere gelecektir.

Turgay hocamız da ayağının tozu ile geldi. Mustafa hocamıza Rabbimden şifalar diliyorum. Yönetim olarak üzerimize düşeni yaptık. Bundan sonrası kendilerine ait. Hocalarımıza inancım sonsuz. Dino Kocaeli’yi çok sevdi, Kocaeli de onu çok sevdi. İlimiz kendisini bağrına bastı. O sevgi ile birlikte iyi bir sezon geçirecektir. Şehrimiz uzun yıllar Dino’yu alkışlayacaktır. Takımımıza ciddi bir değer katacaktır. Dino’yu Türkiye ve dünya biliyor. Kendisine başarılar diliyorum. Bu şehir vefalıdır. Geçmişte başarılara imza atmış futbolcularımızı asla unutmayız.’’

Yeni transferlerimizden Dino Ndlovu;

Öncellikle transferden ötürü emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu tarihi ve güçlü taraftarı olan kulüpte iz bırakmak istiyorum. Bu nedenle geldim. Kesinlikle dinlenmeye değil, başarılı olmaya geldim. Transferlerimiz devam edecek ve başarılı olacağımıza inanıyorum. Mustafa hocamıza da geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum.

 

Hızım ve çalım yeteneğimle öne çıkıyordum. Hocalarımın tavsiyeleri ile eksikliklerin üzerinden geliyorum. Sırtı dönük oynamaya çalışıyordum ama savunma arkasındaki boşlukları da değerlendirmeye başladım. Tabii bunları konuşmaktan ziyade saha içinde kendimi size en iyi şekilde göstereceğim. Kesinlikle yanlış bir transfer yapmadınız.

 

Özellikle Çin’den ciddi sözleşme teklifleri geldi. Kocaelispor’dan teklif gelince kulübü araştırdım ve özellikle de taraftara aşık oldum. Bunlar Kocaelispor’a gelmemde etken oldu. Türk futbolunu biliyorum. Zeki ve mücadeleci bir lig var burada. Fizik olarak kendime geldiğimde Kocaelisporlulara her türlü gösterebileceğime inanıyorum.

 

Yardımcı Antrenörümüz Turgay Karslı;

‘’ Mustafa hocamdan sevindirici haberlerle geldim. Hocamızın yoğun bakımdaki yerinde ziyaret ettim. Konuşabildik, bir birimize derdimizi anlatabildik. Kendisinin çok çok selamları var. Bana “Bir an önce git oradaki işleri toparla” dedi. Çok sağlıklı gördüm. Doktoru, bağlı olduğu cihazdan ayırdı. Hızlı bir ilerleme söz konusu. Ne zaman aramıza gelirse başımızın üzerindedir.

 

Mustafa hocam, Dino’nun ilk alınması gereken ismin olmasını istedi. Oynamadığı süreç pandemi ile ilgili. Kendisine her türlü destek olacağız. Mustafa hocamın mantığına en uygun isimdi. Yönetimimiz de transferi gerçekleştirdi. Bu konuda hem biz şanslıyız hem de Dino şanslı. Sezonu açma tarihimizde 1-2 günlük aksama olabilir. Takımı Erzurum’da da toplayabiliriz. Henüz netleştirmedik. İzlediğimiz takip ettiğimiz oyuncular var. Son güne kadar transferimiz devam edecek.’’ Diyerek sözlerini tamamladı.