Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

15 Eylül Antrenman Günlüğü

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 15 Eylül Antrenman Günlüğü

A Takım

15 Eylül Antrenman Günlüğü

15 Eylül Antrenman Günlüğü

Sarıyer startını verdik

Misli.com 2.Lig Beyaz Grup’ta yer alan ve sezona iç sahada Sarıyer ile merhaba diyecek olan takımımız bu mücadelenin hazırlıklarına bugün yaptığı çalışma ile başladı.

İLK ÇALIŞMA

Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde lig haftasına giren takımımız Pazar günü iç sahada oynayacağı Sarıyer karşılaşması hazırlıklarının startını verdi. Öğleden sonra 15.00’te Körfez Brunga Tesislerimizde toplanan futbolcularımız 17.00’de teknik direktörümüz Selahaddin Dinçel ve teknik heyet nezaretinde ilk çalışmayı gerçekleştirdi. Geçtiğimiz hafta kadroya dahil olan ve iki gündür bireysel antrenman ile tesislerde çalışmalarını sürdüren Aydın Karabulut da ilk kez takımla birlikte antrenmana çıktı. Haftanın ilk antrenmanına sakatlığı devam eden Yaser dışında tüm futbolcular katıldı.

YÖNETİMİMİZ TAKİPTE

Ligin ilk hafta mücadelesi olan Sarıyer ile oynanacak karşılaşmanın hazırlıkları çerçevesinde haftaya tek idman ile başlayan takımımızın akşam antrenmanına yönetim kurulu üyelerimiz de katıldı. Antrenmanı Teknik Futbol Takımı ve Altyapıdan Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Yunus Merttürk, Futbol Şube Sorumlularımız Sayın Ömür Öztürk ile İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Murat Barış, Taraftar İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yarımcısı Sayın Önder Karakaş, Stat ve Akreditasyon İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sayın İsmail Parlak da takip etti

BEYAZ TAKIM 4-3 KAZANDI

Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel nezaretinde haftanın ilk antrenmanı saha ortasında bir süre sohbet ile başladı. Isınma hareketleri sonrası mesafe ile ağırlık yelekleri bağlı şekilde sıralı düz koşu sonrası çalışma yarı sahada bire bir topla pas çalışması ile devam etti. Antrenmanın son bölümünde pembe ve beyaz takımdan oluşan yarı sahada çift kale karşılaşmasını Beyaz yelekli takım 4-3 kazanmasnı bildi.