Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

16 Eylül Akşam Antrenmanı

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 16 Eylül Akşam Antrenmanı

A Takım

16 Eylül Akşam Antrenmanı

16 Eylül Akşam Antrenmanı

 

Pazar günü sahamızda oynayacağımız Sarıyer karşılaşmasının hazırlıklarını sürdüren takımımız günü çift idman ile tamamladı. Yapılan akşam idmanı neşe içerisinde geçti

YASER İZLEDİ

MİSLİ.COM 2.Lig Beyaz Grup’ta yer alan takımımız Pazar günü oynanacak olan Sarıyer karşılaşmasının hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel nezaretinde Körfez’de bulunan Brunga Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren takımımız da akşam antrenmanına sakatlığı süren Batuhan Er ile lisans işlemleri için izin alan kaleci İsmet Yumakoğulları katılmazken, bir diğer forvet oyuncumuz Yaser Hacımustafaoğlu ise idmanı kenardan takip etti. Yaser Hacımustafaoğlu bir süre teknik direktörümüz Selahaddin Dinçel ile de sohbet etti.

YARI SAHADA ÇALIŞMA

Günün akşam bölümündeki çalışmayı futbol şube sorumlumuz Sayın Ömür Öztürk dikkatle izlerken takımla birlikte çalışmaya katılmayan Yaser Hacımustafaoğlu’ndan sakatlığı hakkında bilgi aldı. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman top çalışması ve yarı alanda kırmızı ve beyaz yelekli takımlardan oluşan çift kale ile devam etti. Yaklaşık 100 dakikaya yakın süren ve yapılan çift kale ile tamamlanan antrenmanda futbolcularımızın hırsı ve arzusu gözlerden kaçmadı. Takımımız yarın (Perşembe) da çalışmalarını tüm hızıyla sürdürecek.