Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

17 Eylül Antrenman Günlüğü

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 17 Eylül Antrenman Günlüğü

A Takım

17 Eylül Antrenman Günlüğü

17 Eylül Antrenman Günlüğü

Pandemi gölgesinde başlayacak olan ligde mücadele edecek olan takımımız Sarıyer mücadelesinin hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Takımımız günü tek antrenman ile geçirdi

MİSLİ.COM 2.Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan takımımız artık lig hazırlıklarına odaklandı. Körfez Brunga Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren takımımız teknik direktörümüz Selahaddin Dinçel, yardımcı antrenörler Cahit Paşa, Nazım Gülay, Mustafa Tura ve kaleci antrenörleri Nurettin Kabalak ile Can Emre Yücel nezaretinde çalışmalarını gerçekleştirdi. Sakatlığı süren Yaser Hacımustafaoğlu da çalışmada takımdaki yerini aldı.

1.5 SAAT TEMPOLU

Yarı sahada teknik direktörümüz Selahaddin Dinçel ile futbolcularımız arasında idman öncesi konuşma ile başlayan akşam antrenmanı yardımcı antrenör Cahit Paşa nezaretinde ısınma hareketleri ile devam etti. 3 grup halinde 5’e 2 top kapma çalışması yanı sıra topla birlikte pas alışverişi, hücum varyasyonu ile adam eksiltme yönünde çalışma gerçekleşti. Antrenmanın son bölümünde ise orta alandan gelen ataklar ile gol bulma çalışması ve çift kaleyle idman noktalandı. Takımımız bugünden itibaren kampa girerek Sarıyer maçı hazırlıklarını sürdürecek.

BEYAZ TAKIM: 1

KIRMIZI TAKIM: 1

BEYAZ TAKIM:  Bayram, Numan, Taha Batuhan, Serdar, Gökhan Meral, Yiğit Ali, Mesut, Dilaver, Talha Mayhoş, Yaser

KIRMIZI TAKIM: İsmet, Kemal, Haşim, Erdinç, Murat Cem, Semih, Onur Öztonga, Cerem, Aydın, Hakan, Mervan

GOLLER: Yiğit Ali (Beyaz), Cerem (Kırmızı)