Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

18 Şubat Basın Toplantısı

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 18 Şubat Basın Toplantısı

A Takım

18 Şubat Basın Toplantısı

18 Şubat Basın Toplantısı

Başkanvekilimiz ve Basın Sözcümüz Murat Barış basın toplantısında gazetecilerle bir araya geldi.

Toplantıya Ofspor galibiyeti ile başlayan Murat Barış şu şekilde konuştu: Son iki maçımızı kaybetmiştik, adaptasyon ve konsantrasyon eksikliği yaşıyorduk. Çok şükür bu eksikliği tamamladık. Ofspor maçı önemliydi. Çok şükür Ofspor deplasmanından galibiyetle döndük. Şampiyonluğa bir an önce kavuşmak istiyoruz, inşallah kavuşacağız.

İLK ADIM KOTO KOLEJİ’NDEN

Ofspor maçından sonra hocamız Büyükçekmece Tepecik maçı için okullara çağrıda bulunmuştu.Yönetim Kurulu olarak okullarla ilgili çağrımızı yineliyoruz. Maça gelecek olan okullarımız kulübümüzle irtibata girebilir. KOTO Koleji bu anlamda ilk adımı attı. KOTO Koleji’nden 250-300 öğrenci gelecek. Kocaelispor Kulübü olarak tüm okullarımızı maça bekliyoruz. Burak Süleyman’ın omuzunda çıkma ve çatlak yok, ezilme ve ödem var. Tepecik maçının 18’inde bulunacak ancak son durumu maç saatinde belli olacak.

ÜSTLER AÇILMAYACAK

Maraton alt, Güney Alt ve UEFA alt tribünler açılacak. Tek bir tribün gibi olacağız. Taraftarımıza da çağrıda bulunuyoruz. Şampiyonluğa giden bir şehiriz, bir kulübüz. Kentin buna inanmasını ve o tribünleri doldurmasını istiyoruz. Sık sık diyorum. Bunu hep beraber başaracağız. Ne olur bizi yalnız bırakmasınlar. Pazar günkü Adana Kozan deplasmanının masraflarını yöneticimiz Bilal Acar karşılayacak. Cumartesi günü gidiş 13.30’da gidilecek, Pazar 21.15’te dönülecek.

BORCUMUZ YOK 

Gökdeniz Antalyaspor’a 1 milyon bedelle satıldı. Önümüzdeki sezon Antalyaspor kadrosuna girmezse bedelsiz olarak kulübümüze kiralanacak. Öte yandan Kocaelispor’un önümüzdeki sezon devre arasını kampını Antalyaspor karşılayacak. Alt yapımızdan Onur Alp Sarman ve Yiğit Canguru’yu profesyonel yapıyoruz. Teknik ekip, personel ve futbolcularla ilgili tüm ödemeler yapıldı. Borcumuz yok. Borçlarımızı aksatmadan ödeyerek yolumuza devam etmek istiyoruz.

ÜSTTE DE ALTTA DA İŞLER İYİ GİDİYOR

Yiğit ile ilgili Yeni Kocaelispor ile görüşüldü. Yeni Kocaelispor’un başkanvekili Burak Uzuner ile görüşüldü. Futbolcuyu bedelsiz olarak verdiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Kocaelispor olarak bu iyi niyeti karşılıksız bırakmayacağız, üzerimize düşeni yapacağız. U-15, 16 ve 17’lerimiz Bölgesel Gelişim Gruplarında lider. 19’lar da üçüncü. Altta da üstte de işler iyi gidiyor. Alt yapımızı takip ediyoruz. Adana programında yer almayacak olan yöneticilerimiz Cumartesi günü Sakaryaspor ile U-15 ve Menemenspor ile U-19 maçlarına geleceklerdir.

ÇALIŞMALARA BAŞLADIK

Bir dernek kuruyoruz. Otoparkları bu dernek üzerinden işleteceğiz. Bu konuyu tamamen başkanımız takip ediyor. Otoparkların Nisan başı faaliyete gireceğini tahmin ediyoruz. Bir sonraki iç saha maçımız olan Karşıyaka maçı için de çalışmalar yapmaya başladık. Bilbordlarla ve sizlerin de desteği ile o maç için de şehri maça davet edeceğiz.