Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

20 Ekim Basın Toplantısı

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 20 Ekim Basın Toplantısı

A Takım

20 Ekim Basın Toplantısı

20 Ekim Basın Toplantısı

20 EKİM BASIN TOPLANTISI

 

Kulübümüz Basın ve Medya’dan Sorumlu Başkan Yardımcımız aynı zamanda Basın Sözcümüz Sayın Abdulkadir Yılmaz, yerel basın mensuplarıyla haftalık olağan toplantıda bir araya geldi. Tesislerimizde düzenlenen basın toplantısına katılan Yılmaz, Afyon galibiyeti, yarın (Çarşamba) oynanacak olan İnegöl maçları değerlendirmesi ile yönetim kurulu toplantısında alınan kararları kamuoyuyla paylaştı.

 

TESİSLERİMİZDE GERÇEKLEŞTİ

Kulübümüz Basın ve Medya’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı aynı zamanda basın sözcümüz Sayın Abdulkadir Yılmaz’ tesislerimizde düzenlenen basın toplantısında yerel basın mensupları ile buluştu. Yönetim kurulu kararları ile İnegölspor mücadelesi öncesi alınan kararları Körfez Yarımca’da yer alan Brunga Tesislerimizde basın mensuplarına aktardı.

SALDIR KOCAELİ” SLOGANIYLA

“Toplantılarımızı bu hafta ile birlikte artık tesislerimizde gerçekleştireceğiz. Afyon maçında her iki yarıda farklı bir tablo izledik. Takım birbirine alıştıkça,  takımdaşlık ruhu geliştikçe “Saldır Kocaeli” sloganıyla birlikte daha iyi bir takım izleyeceğiz. Kara bulutlar dağıldı artık güneşli günler görmek için var gücümüzle çalışıyoruz”

ELİMİZDE 15 LOCAMIZ KALDI

“Afyon deplasman galibiyeti ile morallerimiz yerine geldi. Yarın (Çarşamba) İnegöl karşılaşmamız çok daha büyük önem kazandı. TFF kararına göre locaların %50 kapasite uygulaması var. Yaptığımız çalışmaya göre mevcut 49 locamız var. Elimizde kalan ise 15 loca.

“79 KİŞİ BİLET FİYATI 250 TL”

“Bu localara talimatlara göre %50 kapasite uygulanacak. Locaların (doğu tribün) bir tanesi 20 Bin TL. 15 locamıza göre bunlardan 13 tanesi 10, 2 tanesi 14 kişi kapasiteli. %50 kapasitesi kadar seyirci alınması uygulanacağı için bilet sayısı 79, bilet fiyatı 250 TL”

TARAFTAR ALINMASINI BEKLİYORUZ

“Hepinizin bildiği gibi şuana kadar TFF tarafından bize bildirilen talimata göre %50 kapasiteli localara seyirci alma kararı var. Bugün ya da yarın aksi bir durum olur stada %10 ya da %30 kapasiteli taraftar alma kararı onaylanırsa buna göre de planımız ve çalışmalarımız hazır. “

BİLETSİZ GİRİŞE İZİN YOK

“Türkiye Futbol Federasyonumuzun %10 ya da %30 kapasite ile taraftar alınması kararını dört gözle bekliyoruz. Şunu buradan belirtmek isterim ki protokol tribünü de dahil misafir olsa bile biletsiz girişe izin vermeyeceğiz. Protokol tribününe yönetim kurulu üyemiz dahi olsa yanındaki misafire bilet alacak. Kulübümüzün menfaatleri için her türlü kararı uygulayacağız”

HOCAMIZLA SÖZLEŞME YAPTIK

“Yeni teknik direktörümüz Sayın Erhan Altın hocamız ve ekibiyle dün itibariyle sözleşme imzaladık. Bugün kulüp müdürümüz kendisinin lisansını çıkarmak adına Sakarya’da federasyonda. Teknik heyetimiz zaten takımın başında. Kocaelispor’umuzun menfaatleri doğrultusunda hareket ettik.”

DEPLASMANLAR BÖLÜŞÜLDÜ

“Yönetim kurulunda aldığımız karara göre sırasıyla deplasman masraflarını kendi aramızda bölüştük Karar göre Niğde deplasmanı Sayın Önder Karakaş’ın, Ankara Demir deplasmanı Sayın Mehmet Yaşar’ın, Diyarbakır deplasmanı Sayın Abidin Akyol’un Erzincan Sayın Melih Oral’ın, Şanlıurfa Sayın Vural Yıldız, Hacettepe deplasmanı Sayın Abdulkadir Yılmaz, Gümüşhane Sayın Engin Koyun, Çorum Sayın Bekir Halefler, Velimeşe Sayın Ömür Öztürk, Kahramanmaraş deplasmanı Sayın İsmail Parlak ve Tuncay Arıcan, Hekimoğlu Sayın Ekrem Can, Uşak Utaş Sayın İsmail Araç ve Zonguldak deplasmanı Sayın Murat Barış üstlenirken günü birlik deplasmanlar olan Sarıyer, Sancaktepe ve İnegöl için planlama yapmadık.”