Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

23 Eylül Antrenman Günlüğü

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 23 Eylül Antrenman Günlüğü

A Takım

23 Eylül Antrenman Günlüğü

23 Eylül Antrenman Günlüğü

Cumartesi günü deplasmanda oynayacağımız Manisa FK karşılaşması öncesi  hazırlıklarımıza tesislerimizde  yaptığımız antrenman ile devam ettik

MİSLİ.COM 2.Lig Beyaz Grup 2.haftasında Manisa FK ile deplasmanda oynayacak olan takımımız bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor. Yarın karayoluyla Manisa’ya hareket edecek olan takımımız akşam antrenmanını basına açık şekilde gerçekleştirdi. Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel  yardımcı antrenörler Cahit Paşa, Nazım Gülay, Mustafa Tura ile kaleci antrenörleri Nurettin Kabalak ve Can Emre Yücel nezaretinde ısınma hareketleri ile başlayan çalışma daha sonra 3 grup halinde 5’e 2 top kapma çalışmasıyla devam etti. Antrenmanın son bölümünde ise yarı sahada çift kale ile antrenman sonlandı. 

BAŞKANIMIZ ANTRENMANDA

Manisa FK ile deplasmanda oynayacağımız mücadele öncesi yapılan akşam çalışmasını kulüp başkanımız Sayın Hüseyin Üzülmez, futbol şube sorumlularımız Sayın Vural Yıldız, Sayın Ömür Öztürk, Manisa FK deplasman masraflarını üstlenen teknik asbaşkanımız Sayın Yunus Merttürk, yönetim kurulu üyelerimiz Sayın Engin Koyun, Sayın Melih Oral taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Sayın Önder Karakaş da antrenmanı takip eden isimler oldu.

ORUÇOĞLU OTEL’DE KONAKLAYACAĞIZ

Yarın (Perşembe) saat 14.30’da tesislerimizden hareket edecek olan takımımız cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan müsabakaya iki gün önceden gidiyor. Yeşil-Siyahlı takımımız, cumartesi günü saat 16.00’da oynanacak olan mücadele öncesi Manisa Oruçoğlu Oreko Otel’de konaklayacak.  Takımımız karşılaşmayı oynadıktan sonra yine karayoluyla şehrimize dönecek.