Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

24 Ekim Antrenman Günlüğü

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 24 Ekim Antrenman Günlüğü

A Takım

24 Ekim Antrenman Günlüğü

24 Ekim Antrenman Günlüğü

Hafta içi mesaisinde deplasmanda Niğde Anadolu FK ile karşılaşacak olan takımımız bu maçın hazırlıklarına yaptığı idman ile start verdi.

26 FUTBOLCUMUZ KATILDI

MİSLİ.COM 2.Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden takımımız ligin 6 hafta mücadelesinde deplasmanda karşılaşacağı Niğde Anadolu FK müsabakasının hazırlıklarına başladı. Tesislerimiz olan Brunga'daki  ilk antrenman Teknik Direktörümüz Erhan Altın yardımcı antrenör Taner Gülleri ve Ercan Ağaçe  ile teknik ekip nezaretinde gerçekleşti. Haftanın ilk antrenmanına 26 futbolcumuz katıldı. İdman öncesi futbolcularımızdan Semih Karadeniz ve Kemal Can Aydemir ile teknik direktörümüz Erhan Altın idmanı takip eden  yerel basına çalışmalar ve son durum hakkında röportaj verdi.

MORALLER ÜST DÜZEYDE

Çarşamba günü deplasman da Niğde Anadolu FK ile karşılaşacak olan takımımız da haftanın ilk çalışması yoğun tempoda gerçekleşirken ısınma hareketleri, kuvvet çalışması sonrası 5 gruptan oluşan joke koşusu ile sürdü. Kalecilerimiz ise kaleci antrenörümüz  Aydın Artanlar nezaretinde çalışırken joke koşusu sonrası streching hareketleri ile devam eden günün çalışması mavi ve kırmızı yelekli takımdan olmak üzere top kontrolü ve pas çalışması ile top kapma mücadelesi gerçekleşti. Antrenmanın son bölümü maçı ve kırmızı yelekli takımlardan oluşan çift kaleyi mavi takım Hakan'ın attığı golle 1-0 kazandı.

KIRIMIZI TAKIM: 0

MAVİ TAKIM: 1

KIRMIZI TAKIM:Bayram,  Numan, Semih, Taha Batuhan, Benhur, Aydın, Muhammed, Murat Cem, İrfan, Cerem, Mervan

Yiğit Ali (joker)

MAVİ TAKIM: İsmet, Haşim, Bahri Can, Mesut, Eren, Gökhan, Ramazan, Bilal,  Hakan, Bahattin, Batuhan Er

GOLLER: Hakan (Mavi)