Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

24 Kasım Basın Toplantısı

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 24 Kasım Basın Toplantısı

A Takım

24 Kasım Basın Toplantısı

24 Kasım Basın Toplantısı

Basın Sözcüsümüz Abdülkadir Yılmaz basın mensupları ile bir araya geldi.

FUTBOL ŞUBE’DE TEK KİŞİ OLACAK

Sözlerine kadro dışı kalan futbolcularla başlayan Abdülkadir Yılmaz şu şekilde konuştu: Amed maçının ardından Aydın Karabulut, Bilal Çubukçu ve Cerem Talha Dinçer’i hocamızın raporu doğrultusunda süresiz kadro dışı bıraktık. Yöneticilerimizden Ömür Öztürk arkadaşımızın da görev yeri değişti. Pazartesi günkü toplantıda yeni görev yeri belli olacak. En azından devre arasına kadar Futbol Şube’de yeni birisi olmayacak.  

 

BU ŞEHRİN ÇOCUKLARINA DESTEK OLACAĞIZ

Alt yapıdan A takıma 4 futbolcu çıkardık. Kaleci Ahmet Hasan Göçer, orta saha oyuncuları Berat Kartal ve Furkan Gedik ile santrfor İsa Nalbant ile 5’er yıllık sözleşme yapılacak. Gençlerimizin çalışmaları karşılıksız kalmayacak. Bu kentin çocuklarına olabildiğince destek vereceğiz.

 

İÇERİDE İYİ BİR AİLEYİZ

Kongreden sonra 2.5 aylık bir süreç geçirdik. Bu kadar ağır ithamlar doğru değil. Bunun yeri genel kuruldu. O zaman konuşulacaktı. Yine talebi olan varsa buyursunlar gelsinler. Camiaya söylenecek olumsuz sözün şeyin karşılığı olmayacak. Biz içeride İyi bir motivasyon sağladık. Kupa maçı ve Maraş maçlarında bunların pozitif emarelerini göreceğiz.