Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

25 Ekim Antrenman Günlüğü

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 25 Ekim Antrenman Günlüğü

A Takım

25 Ekim Antrenman Günlüğü

25 Ekim Antrenman Günlüğü

Niğde Anadolu FK ile karşılaşacak olan takımımız yarın (pazartesi) yapacağı deplasman yolculuğu öncesi son hazırlığı tesislerimiz de gerçekleştirdi

SICAK HAVADA

MİSLİ.COM 2.Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden takımımız ligin 6 hafta mücadelesinde deplasmanda karşılaşacağı Niğde Anadolu FK müsabakasının hazırlıklarına devam etti. Teknik Direktörümüz Erhan Altın ile yardımcı antrenörler Taner Gülleri ve Ercan Ağaçe kondisyoner Çağlayan Çağlar nezaretinde günü sıcak hava altında gerçekleşen antrenman ile geçiren yeşil siyahlı futbolcularımız tempo ve dayanıklılık çalıştı. İdmanın ilk bölümünde kuvvet ile dar alanda savunma ve hücumsal top çalışması sonrası mavi ve kırmızı yelekli iki takım halinde taktiksel çift kale ile idman sonlandı.

YOLCULUK KARAYOLUYLA

Çarsamba günü deplasmanda Niğde Anadolu FK ile karşılaşacak olan takımımız, bu mücadeleye karayoluyla gidiyor. Takım kafilemiz yarın ( pazartesi) sabah 09.30'da tesislerimizden takım otobüsümüzle hareket edecek. Salı günü ter idmanını Niğde'de yapacak  ve karayoluyla Niğde'ye gidecek olan takımımız Ramada Otel'de konaklayacak. Deplasman masraflarını yönetim kurulu üyemiz Sayın Önder Karakaş'ın üstlendiği takımımız maçtan hemen sonra yine takım otobüsü ile şehre dönecek.