Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

26 Şubat Antrenman Günlüğü

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 26 Şubat Antrenman Günlüğü

A Takım

26 Şubat Antrenman Günlüğü

26 Şubat Antrenman Günlüğü


26 ŞUBAT AKŞAM İDMANI
Ligde Pazar günü sahamızda oynayacağımız Karşıyaka hazırlıklarını sürdüren takımımız günü çift idman ile tamamlarken akşam yapılan antrenman ile hazırlıklar tüm hızıyla devam etti
YAKUP DİNLENDİRİLDİ
KENDİ saha ve taraftarımız önünde oynayacağımız Karşıyaka hazırlıklarını sürdüren takımımız tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor. Günü sabah ve akşam olmak üzere çift antrenman ile geçiren takımımızda akşam çalışmasına gribal enfeksiyonda kurtulan Alihan katılırken, üzerinde yorgunluk ve ağrı hisseden Yakup idman konuşması sonrası izin isteyerek çalışmada yer almadı. Teknik Direktörümüz Selahattin Dinçel nezaretinde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 90 dakika sürdü.
TOPLA ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİ
Hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren yeşil-siyahlı futbolcularımız akşam antrenmanında kültür fizik ile streching hareketleri sonrası, 3 grup halinde 5’e 2 ve dar alanda çabukluk ile top çalışması gerçekleştirdi. Teknik Direktörümüz Selahattin Dinçel futbolcularımızı sık sık uyarırken Karşıyaka mücadelesinin önemine değindi. Yapılan top çalışması sonrası yenileme koşusu sonrası idman tamamlandı. Takımımız Karşıyaka hazırlıklarına Perşembe (yarın) yapacağı antrenman ile devam edecek.