Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

27 Şubat Antrenman Günlüğü

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 27 Şubat Antrenman Günlüğü

A Takım

27 Şubat Antrenman Günlüğü

27 Şubat Antrenman Günlüğü

Pazar günü sahamızda oynayacağımız Karşıyaka mücadelesinin hazırlıklarına devam eden takımımız günü tek idmanla geçirdi. Hazırlıklar yarın (Cuma) yapacağımız taktik idmanıyla devam edecek

SAHA ORTASINDA MOTİVASYON

Lider konumda bulunan takımımız Pazar günü sahamızda oynayacağımız zorlu karşılaşmanın hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Teknik Direktörümüz Selahattin Dinçel yönetiminde çalışmalarını sürdüren futbolcularımız idmanın ilk bölümünde saha ortasında maçın önemi ve konsantrasyon adına mini bir toplantı gerçekleştirdi. Teknik Direktörümüz Dinçel, futbolcularımızı Karşıyaka maçına hem zihinsel hem de fizike hazırlıyor.

KAZANAN KIRMIZI TAKIM

Burunga Tesislerimizde yapılan tek idmanla günü geçiren yeşil siyahlı futbolcularımız açma-germe ve kuvvet çalışması, üç grup halinde 5’e 2 top kapma çalışması yanısıra hem ofans hem de defans ile ilgili taktiksel çalışma gerçekleştirdi. İdmanın son bölümünde ise kırmızı ve yeşil yelekli takımdan oluşan 15’er dakikalık iki devre halinde çift kale maça geçildi. Yakup’un formasını giydiği kırmızı yelekli takım mücadeleyi 4-3 kazanan ekip oldu.

ELİFSU MİSAFİRİMİZ OLDU

Bugün gerçekleştirilen idmanda minik taraftarlarımızdan Elifsu Tekin’de misafirimiz oldu. Babası ile birlikte tesislerimize gelen minik Elifsu, idmanı baştan sona kadar takip etti. Teknik Direktörümüz Selahattin Dinçel ve futbolcularımız ile sohbet edip idmana katılan minik Elifsu, pişmaniye getirerek teknik heyetimiz ve futbolcularımıza ikram etti ve Karşıyaka mücadelesinde galibiyet sözü aldı.