Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

28 Şubat Antrenman Günlüğü

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 28 Şubat Antrenman Günlüğü

A Takım

28 Şubat Antrenman Günlüğü

28 Şubat Antrenman Günlüğü

28 ŞUBAT İDMAN GÜNLÜĞÜ

Pazar günü sahamızda oynayacağımız Karşıyaka mücadelesinin hazırlıklarını sürdüren takımımız günü tek idmanla geçirdi. Yarın yapılacak antrenman ile hazırlıkları tamamlayacağız

ŞEHİT HABERLERİ HEPİMİZİ DERİNDEN ÜZDÜ

LİGDE Pazar günü sahamızda oynayacağımız Karşıyaka maçının hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren takımımızda, bugün yapılan antrenman öncesi İdlib’te meydana gelen hain saldırı sonrası yaşanan ve 33 Mehmetçiğimiz yanı sıra birçok yaralı haberleri hepimizi derinden üzdü. Teknik heyet ve futbolcularımız zorlu Karşıyaka mücadelesi öncesi saha kenarı ve içerisinde birlik ve beraberlik mesajları vererek tüm ulusumuza baş sağlığı dilediler.

TAM KADRO HALİNDE ÇALIŞTIK

Ligde en yakın rakibine 10 puan fark atan yeşil-siyahlı futbolcularımız, teknik direktörümüz Selahattin Dinçel nezaretinde günü tek antrenman ile geçirdi. Yaklaşık 2 saate yakın süren çalışmaya milli takımlardan dönen Gökdeniz Bayrakdar da katıldı. Tam kadro halinde gerçekleşen çalışma ısınma hareketleri, streching, 3 grup halinde 5’e 2 top kapma çabukluk yanı sıra kanatlardan orta çalışması ile devam etti. İdmanın son bölümünde ise kırmızı ve beyaz yelekli iki takım olmak üzere dar alanda top kapma çalışmasında kırmızı takım başarılı olan taraf oldu. Takımımız yarın (cumartesi) yapacağı ter idmanı ile hazırlıklarını tamamlayacak.