Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

29 Eylül Basın Toplantısı

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 29 Eylül Basın Toplantısı

A Takım

29 Eylül Basın Toplantısı

29 Eylül Basın Toplantısı

Kulüp Basın ve Medya’dan Sorumlu Başkan Yardımcımız aynı zamanda Basın Sözcümüz Sayın Abdulkadir Yılmaz yerel basın mensupları ile bir araya gelerek olağan basın toplantısını gerçekleştirdi. Yılmaz, Manisa FK karşısında alınan mağlubiyet, Çorum hazırlıkları hakkında değerlendirmeleri ile haftalık yönetim kurulu kararlarını kamuoyuna aktardı

 

GARDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

“Kardeşimiz, Gardaşımız Azerbaycan‘ın Dağlık Karabağ da ki 30 yıldır haksız işgal karşısında başlattığı bu mücadelede “İki Devlet Tek Millet “anlayışıyla onların yanında olduğumuzu kamuoyuyla paylaşıyor, mücadelelerinde muvaffakiyetler diliyoruz.”

 

ÇALIK’I RAHMETLE ANIYORUZ

“Kulübümüz de geçmiş yıllarda altyapılarda görev yapmış, bir dönem Kocaelispor Kadın Futbol takımımızın kurucularından olan merhum Basri Çalık hocamızın vefatının yıldönümü. Bu bağlam da kendisine Allah’tan rahmet diliyoruz”

 

15 BİN TL CEZA VERDİK

“Manisa deplasmanı ile ilgili söylenecek bir şey yok. Hatırlamak istemediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Yönetim kurulu olarak gerçekleştirdiğimiz haftalık olağan toplantı sonrasında alınan mağlubiyet nedeniyle 15 Bin TL ceza veriyoruz.”

 

RADİKAL KARARLAR ALIYORUZ

“Kulüp olarak Futbol Şube ile birlikte ortak hareket ediyoruz. Yeni teknik direktörümüz de her an belli olabilir. 3 teknik adam ile dirsek temasındayız. Takımın başına geçecek yeni teknik adamımızın da görüşleri doğrultusunda aldığımız radikal kararları hayata geçireceğiz”

 

15 EKİM’DEN İTİBAREN

“Yaklaşık 2 hafta önce geçekleşen genel kurul da geçmiş dönem ve bu dönem ile ilgili bilançoları şeffaf şekilde kamuoyu önüne sermiştik. Kulüp olarak bunu devamlı hale getirmek adına çalışma yapıyoruz. Ekim 15 itibariyle geçmiş bir ay (Eylül) ayında ki harcamalar, gelir-gider tabloları resmi internet sitemiz de kamuoyuna aktarılacaktır.”

 

İSTİŞARELERDEN VAZGEÇMİYORUZ

“Sezona Çorum FK ile oynayacağımız iç saha mücadelesine yeni teknik adamımız ile çıkmak arzusundayız. Kulübümüz de altyapı ve A takım konusunda altyapı koordinatörü Sayın Zeki Kaya  hocamızla sürekli istişare halindeyiz. Kulübümüzü tanıyan bir yardımcı antrenör, sportif direktör görevlendirmesi gibi bir isim düşünüyoruz”

 

TARAFTAR GİBİ ACI ÇEKİYORUZ

“Bizler de taraftarımız gibi acı çekiyoruz. Alınan mağlubiyet bizleri de derinden üzdü. Kadromuz da bulunan futbolcular Kocaelispor’un ağırlığını camianın büyüklüğünü bilerek geldiler. Otoriter ve disipline edecek olan bir hoca ile takımımızı ayağa kaldıracağız. Taraftarımız hiç merak etmesin onları sevindirmek adına geceli gündüzlü çalışıyoruz”