Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

3 Mart Antrenman Günlüğü

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 3 Mart Antrenman Günlüğü

A Takım

3 Mart Antrenman Günlüğü

3 Mart Antrenman Günlüğü

Erbaaspor hazırlıkları start aldı

Son hafta alınan Karşıyaka galibiyeti sonrasında moralleri yüksek olduğu takımımız Kocaelispor’da Erbaa hazırlıkları start aldı. Yeşil-Siyahlı futbolcularımız haftanın ilk idmanını neşe içerisinde gerçekleştirdi

4 EKSİK İLE ÇALIŞTIK

Karşıyaka galibiyeti ile 10 puan fark ile liderlik koltuğunda oturan yeşil-siyahlı takımımız, haftanın ilk antrenmanı ile Erbaaspor deplasman hazırlıklarının startını verdi. Teknik Direktörümüz Selahattin Dinçel nezaretinde sıcak bir havada başlayan futbolcularımız haftanın ilk idmanına 4 futbolcudan yoksun başladı. Kalecimiz Ercüment izinli olarak antrenmana katılmadı. Sağlık sorunları nedeniyle ise Erdinç, Kemal, Mesut antrenmanda yer almayan isimler oldu.

YORUCU TEMPODA ÇALIŞMA

Tokat ekibi Erbaaspor karşılaşmasının hazırlıklarına başlayan futbolcularımızdan Karşıyaka mücadelesinde forma giymeyen ya da az süre alanlar yorucu bir antrenman gerçekleştirdi. Kuvvet yelekleri ve istasyon çalışması yapan futbolcularımız, daha sonra dar alanda çift kale ile şut çalışmasında ter döktü. Takımımızda antrenmanın son bölümünde ise genç kaleciler Onur Alp Sarman ile Doğukan, teknik direktörümüz Selahattin Dinçel kontrolünde sıkı bir çalışma gerçekleştirdi.