Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

4 Mart Antrenman Günlüğü

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 4 Mart Antrenman Günlüğü

A Takım

4 Mart Antrenman Günlüğü

4 Mart Antrenman Günlüğü

Hafta sonunda deplasmanda Tokat ekibi Erbaaspor ile karşılaşacak olan takımımız, günü çift antrenman ile geçirdi. Sabah ve akşam olmak üzere iki antrenman yapan futbolcularımız yarın (Perşembe) saat 14.30’da bir çalışma yapacak

SIKI BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİ

Ligde Pazar günü deplasmanda grubumuzda kümede kalma mücadelesi veren Erbaaspor ile karşılaşacak olan takımımızda hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. 10 puan farkla liderliğini sürdüren yeşil-siyahlı futbolcularımız sabah ve akşam olmak üzere günü çift antrenman ile geçirdi. Takımımız yarın (Perşembe) saat 14.30’da yapılacak antrenman ile hazırlıklar devam edecek.

YAŞAR ARSLAN BİLGİ ALDI

Brunga Tesislerimizde devam eden hazırlıklar neticesinde sabah kondisyona yönelik küçük sahada çalışan takımımız akşam antrenmanında ise kuvvet, çabukluk dar alanda topla çalışma sonrası coke koşusuyla idmanı tamamladı. Akşam antrenman öncesi futbol şube sorumlumuz Yaşar Arslan takım hakkında teknik direktörümüz Selahaddin Dinçel’den bilgi aldı.

AĞADERE ESNAF ZİYARETİ

Körfez İlçemiz sınırları içerisinde yer alan Ağadere Caddesi esnafları akşam bölümünde gerçekleştirilen antrenmana konuk oldu. Körfez Ağadere Caddesi Platform Başkanı Mehmet Tahtalı ve yönetim kurulu ile esnaflar futbolcu ve teknik heyet ile tanışırken tatlı ikram ettiler. Platform üyeleri aynı zamanda takımımız, Şengül’ün Ev Yemekleri adlı yerde kahvaltıya davet ettiler.