Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

5 Mart Perşembe Antrenman Günlüğü

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. 5 Mart Perşembe Antrenman Günlüğü

A Takım

5 Mart Perşembe Antrenman Günlüğü

5 Mart Perşembe Antrenman Günlüğü

5 MART ÇARŞAMBA İDMAN GÜNLÜĞÜ

Erbaa hazırlıkları sürüyor

Ligde pazar günü deplasmanda karşılaşacağımız Erbaa hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Yeşil-Siyahlı futbolcularımız, günü tek antrenman ile geçirdi

ERCÜMENT VE ERDİNÇ KATILDI

LİDERLİK koltuğunda oturan ve şampiyonluk için artık gün sayan takımımız, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Erbaaspor karşılaşmasının hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel nezaretinde çalışmalarını sürdüren takımımızda hafta başından bu yana grip olarak idmanlara çıkamayan kalecimiz Ercüment ile dünkü antrenmanda sadece düz koşu yapan Erdinç takımla birlikte antrenmana katıldı. Takımımız Cuma (yarın) yapılacak antrenman sonrası havayoluyla önce Samsun ardından karayoluyla Erbaa’ya hareket edecek.

TOPLA BİRLİKTE %100 MAÇ TEMPOSU

Brunga Tesislerimizde gerçekleştirilen günün tek çalışması öncesi kaleciler idmana erken çıkarak kaleci antrenörümüz Nurettin Kabalak nezaretinde özel olarak çalışıp antrenmana dahil olurken çalışma saha ortasında gerçekleşen kısa bir konuşma sonrası başladı. Topla çalışma yanı sıra 3 grup halinde 5’e 2 top kapma ile devam etti. Beyaz ve yeşil yelekli iki takımdan oluşan dar alanda top çalışmasında %100 maç temposu şeklinde sona erdi.