Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Antrenman öncesi röportaj !

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Antrenman öncesi röportaj !

A Takım

Antrenman öncesi röportaj !

Antrenman öncesi röportaj !

Haftanın ilk çalışması öncesi teknik direktörümüz Selahattin Dinçel, futbolcularımız Alihan ve Taha Batuhan basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

PUAN FARKINI ARTTIRACAĞIZ
Burunga Tesislerinde gerçekleşen haftanın ilk idmanı öncesinde teknik direktörümüz Selahattin Dinçel idmanı takip eden basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktörümüz Dinçel açıklamasında “Son hafta alınan Karşıyaka galibiyetinden ötürü yönetimimize, futbolcularıma, kulüp personeline, kent insanına ve büyük Kocaelispor taraftarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra da galibiyetlerimize devam edip lig bitene kadar puan farkını arttırmak istiyoruz. Şampiyonluğu garantiledikten sonra kalan süreç herşeyi belli edecek. 16 maçta 14 galibiyet almış bir takımız. Ligi maksimum galibiyet ile tamamlayıp 2.Lig’e adımızı yazdıracağız” dedi.
YOĞUN ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ
Erbaaspor karşılaşmasının hazırlıklarına start veren takımımızda teknik direktörümüz Selahattin Dinçel, idmanların yoğun tempoda devam edeceğinin altını çizdi. Dinçel basın mensuplarına yaptığı açıklamada “16 maçta 14 galibiyet alan bir ekip olmak gurur verici. Son haftada çok anlamlı bir galibiyet aldık. Önümüzde bir Erbaaspor deplasmanı var. Bunu da kayıpsız atlatıp puan farkını daha da açmak istiyoruz. Hafta boyunca yoğun tempoda çalışacağız. Erdinç’te gribal bir durum var. Kemal’de bel fıtığı teşhisi, Mesut’ta üst adale tedavisi, Alihan ise maç sırasında ters düşmesi nedeniyle doku zedelenmesi yaşıyor. Çalışmalarımızda olmalarına engel bir durum yok. Hafta boyunca yoğun şekilde çalışacağız” şeklinde konuştu.
ALİHAN: “ÇOK DUA ETMİŞTİM”
Takımımızın başarılı futbolcularından olan ve son Karşıyaka mücadelesinin son dakikasında attığı golle sahadan 3-2 galip ayrılmamızı sağlayan Alihan Tunçer idman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Alihan “Atmosferi çok yüksek bir mücadele oldu. Ailem de bu karşılaşmayı tribünden takip etti. Maç öncesinde muhteşem taraftarımız ve ailemin de izlediği bir karşılaşmada galbiyet golünü atmak için dua etmişti. Duam kabul oldu ve kazandık. Bireyselden çok takım olarak kazanabilmek de önemli. Taraftarımızın “Körfezim Bak İşte! Hodri Meydan her zamanki yerinde” tezahüratını çok seviyorum. O tezahüratla birlikte de ilk golü bulduk. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde görüşlerini belirtti.
TAHA BATUHAN: “ATMOSFER MÜTHİŞTİ”
Defans hattımızın önemli isimlerinden Taha Batuhan Yayıkçı, antrenman öncesinde görüşlerini belirtti. Batuhan açıklamasında “Karşıyaka mücadelesi ile birlikte kariyerimin en önemli müsabakası ve müthiş atmosferini yaşadım. Her futbolcuya nasip olmaz böyle bir ortam. Bununla birlikte taraftarımızın desteğinden büyük güç alıyoruz.  Son 7 haftaya girdik. Herkes bize çelme takmak isteyecek. Bunlardan en iyi sonuçla ayrılıp şampiyonluğumuzu garantilemek istiyoruz. Taraftarımız az daha sabretsin şampiyonluğu hep birlikte kutlayacağız” şeklinde konuştu.