Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Basın Sözcümüz Abdulkadir Yılmaz, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Basın Sözcümüz Abdulkadir Yılmaz, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

A Takım

Basın Sözcümüz Abdulkadir Yılmaz, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Basın Sözcümüz Abdulkadir Yılmaz, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yeni Basın Sözcümüz

Abdulkadir Yılmaz oldu

Kulübümüz Kocaelispor’da 2020-2021 sezonunda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Hafta sonunda gerçekleştirilen olağan genel kurul sonrasında kulüp başkanımız Sayın Hüseyin Üzülmez başkanlığında yeni yönetim kurulumuz ilk toplantısını gerçekleştirdi. Düzenlenen yönetim kurulu toplantısın da yeni kararlar alınırken birkaç dönem öncesinde yine yönetim kurulu üyemiz olan Sayın Abdülkadir Yılmaz, Basın ve Medya İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü oldu. Yerel Basın ile gerçekleşecek toplantılar her salı günü saat 11.00’de yapılacak.

---- -----

Kulübümüz Kocaelispor’da hafta sonu gerçekleştirilen genel kurul sonrasında kulüp başkanımız Sayın Hüseyin Üzülmez başkanlığında toplanan yeni yönetim kurulunda gerçekleştirilen görev dağılımı sonrasında Basın ve Medya İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Abdülkadir Yılmaz tarafından haftalık basın toplantısı düzenlendi. Yeni Basın Sözcümüz Sayın Abdülkadir Yılmaz yerel basın mensuplarıyla bir araya gelerek yeni yönetim kurulumuzun aldığı kararlar ve kulübümüzün yeni sezon öncesi hedefleri, çalışmalar ve hazırlıkları ile ilgili olarak açıklamalar da bulundu.

LİZBON İLE İLK AVRUPA MAÇI

Kulübümüz Basın ve Medya İlişkilerinden sorumlu başkan yardımcısı Sayın Abdülkadir Yılmaz düzenlediği basın toplantısında kulübümüzün ilk Avrupa Kupası ile ilgili olarak önemli bir anektot kaydetti. Yılmaz düzenlediği basın toplantısında “Bugün tarih 15 Eylül 2020. Kulübümüz bundan tam 27 yıl önce 15 Eylül 1993 tarihinde İsmetpaşa Stadı’nda Sporting Lizbon ile tarihimizin ilk Avrupa karşılaşmasına çıkmıştı. İnşallah bundan sonraki yıllarda Avrupa Kupaları’nda mücadele etmeyi umuyor ve istiyoruz.” diyerek sözlerine başladı.

GÖREV ALANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

“Kocaelispor olarak hafta sonu yapılan genel kurul sonrası yeni bir lige bismillah diyor ve başlıyoruz. Çok zorlu süreçlerden buralara geldik. Geçmiş dönem şampiyonluk yaşamış bir kulüp olarak, en alttan en üst kademeye kadar görev yapmış emek vermiş Kocaelispor camiasındaki herkese, geçmiş dönem görev yapan yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyor çalışma hayatlarında başarılar diliyorum”

 

İKİ FUTBOLCU İLE GÖRÜŞÜYORUZ

“Yeni sezona pandeminin gölgesinde Sarıyer ile karşılaşarak bismillah diyoruz. Teknik heyet futbolcu ve taraftar ile camiamıza mutluluk ile sonlanacak bir sezon diliyorum. Transferlerimiz devam edecek. Orta saha mevkiine iki futbolcu alınması konusunda görüşmelerimiz devam ediyor. Ödemelerimiz ile alakalı hiçbir sorun yaşamıyoruz. Yeni transferlerimizden Aydın Karabulut takımımız ile birlikte çalışmalarına devam ediyor. Sarıyer mücadelesinde son kararı teknik direktörümüz karar verecek.”

SÜTÇÜ’NÜN ACISINI PAYLAŞIYORUZ

Basından Sorumlu yönetim kurulu üyemiz Sayın Abdülkadir Yılmaz sabah saatlerinde eşini kaybeden ilimiz kulüplerinden olan Süper Amatör ekiplerinden Derince Spor AŞ eski futbolcularından Ekrem Sütçü’ye başsağlığı diledi. Yılmaz açıklamasında “Sabah saatlerinde aldığımız acı haber bizleri derinden üzdü. İlimiz kulüplerinden ve Süper Lig ekiplerinden Derince Spor AŞ futbolcularından Ekrem Sütçü’nün eşini kaybettiği haberini aldık. Kendisinin acısını paylaşıyor ve ailesine baş sağlığı diliyoruz”