Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Başkanımız maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Başkanımız maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

A Takım

Başkanımız maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

Başkanımız maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

Kulüp Başkanımız Hüseyin Üzülmez;

“Rekorlar gelmeye devam edecek”

Ligde Karşıyaka mücadelesini son dakika Alihan’ın golüyle kazanan takımımız Kocaelispor’da galibiyetin coşkusu yaşanırken kulüp başkanımız Hüseyin Üzülmez, rekorların devam edeceğini söyledi

İÇİMİZ BURUK HÜZNÜMÜZ BÜYÜK

Kulüp Başkanımız Hüseyin Üzülmez, iç sahada oynadığımız ve atmosfer olarak müthiş bir mücadeleye sahne olan Karşıyaka mücadelesi sonrası açıklamalarda bulundu. Kulüp Başkanımız Üzülmez “İdlib’te yaşanan şehitlerimizin olduğu bir ortamda son derece kritik bir mücadeleye çıktık. Yaşananlar sonrası ülke olarak üzgünüz. Şehitlerimizi rahmetle anıyor ulusumuza başsağlığı diliyorum.” diyerek üzüntüyü paylaştı.

YENMEDİĞİMİZ TAKIM KALMADI

Son dakikada Alihan’ın golüyle İzmir ekibi Karşıyaka karşısında 3-2 galip gelerek 10 puan farkla liderliğini sürdüren takımımızda kulüp başkanımız Hüseyin Üzülmez “Son haftalara yaklaşıyoruz. Şampiyonluk yolunda adım adım ilerliyoruz. Açıkça söylemek gerekirse rekorları birer birer kırıyoruz. Karşıyaka mücadelesi ile birlikte en fazla maç kazanan, ortalama 30 bin civarı seyirciyle rekoru kırdık. Ligde bize mağlubiyet yaşatan takımları da dahil edersek yenmediğimiz takım kalmadı. Sezon şonu şampiyonluk kupasını kaldırarak mutluluğumuzu taçlandırmak istiyoruz” dedi.