Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Başkanımız Radyospor'a konuk oldu!

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Başkanımız Radyospor'a konuk oldu!

A Takım

Başkanımız Radyospor'a konuk oldu!

Başkanımız Radyospor'a konuk oldu!

Başkanımız Hüseyin Üzülmez, Gökdeniz Bayrakdar ve Onur Alp Sarman konusunda açıklamalarda bulunarak ‘’ Gökdeniz ve Onur ile ilgili Süper Lig Kulüpleri ile görüşmelerimiz devam ediyor. Beşiktaş ve Antalyaspor görüşmelerimiz ileri düzeylere kadar geldi. Bizler altyapıya önem veriyoruz, oyuncularımızın transferlerinde ailelerinin ve menajerlerinin görüşleri de önemli ‘’ dedi. 

İsteklerinin oyuncularımızı satmamak olduğu dile getiren Başkanımız ‘’ Maalesef yeni gelen bir yönetimiz ve oyuncumuzun sözleşmesi uzatılmamış. Bu süreçten sonra oyuncularımızın Kulübümüze fayda sağlamaları konusunda aileler ile mutabakat sağladık. Oyuncumuz Gökdeniz Bayrakdar’ın Kocaelispor’umuzda kalması için bütün imkanlarımızı üst seviyelere kadar çıkardık fakat oyuncumuz ve ailesi böyle bir yol çizdi, saygı duymak gerekiyor. Gökdeniz, 18 yaşında olmasına rağmen büyük bir olgunluk gösterip kulübümüze fayda sağlamak istediğini belirtti, bizler de en iyi faydayı sağlamak için görüşmelerimize devam ediyoruz. Gökdeniz’in bundan sonraki satışında Kocaelispor’a pay verilmesi hususunda çalışmalarımız devam ediyor. Biz yönetim de oluruz olmayız, gelecekte de oyuncumuzun kulübümüze fayda sağlamasını şartlarımızın en başına koymuş bulunuyoruz’’ dedi.

Başkanımız sözlerinin sonunda ‘’Bugün Türkiye’deki kulüplerin yaşadığı mali sorunları Kocaelispor’umuz çok geçmiş dönemlerde yaşadı ancak Dünya’ya örnek olacak vefayı başta taraftarlarımız, kentimiz ve camiamız göstererek farklı isim ile sahaya çıkmayı kabul etmedi. Kocaelispor isminin Kocaeli’ de en önemli marka olduğu bilinci kente yayılmış durumda. Kulübümüzün geçmişten kalan borçlar sebebiyle 11 yıllık transfer yasağı vardı, bizden önceki yönetimler bu sorunlar ile mücadele etti ve belli bir noktaya kadar getirdiler. Ne mutlu ki bizim dönemimizde transfer yasağını kaldırdık. Yasağın kaldırılmasında başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kocaelispor’umuza ucundan kenarından değil tam gövdesinden sahip çıktı. Yönetim kurulumuz özveri ile çalıştı, kentin sporseverleri bize sahip çıktı ve 3.ligde şampiyonluğa oynuyoruz. Kocaelispor 3.Ligde, 2.Ligde ve 1.Ligde misafirdir, yeri Süper Lig’dir. Sloganımız belli ‘’ Bu sene o sene bundan sonra her sene sonunda Süper Lige ’’  inşallah bunu yerine getireceğiz.’’ dedi.