Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Başkanvekilimiz Murat Barış, basın toplantısı düzenledi.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Başkanvekilimiz Murat Barış, basın toplantısı düzenledi.

A Takım

Başkanvekilimiz Murat Barış, basın toplantısı düzenledi.

Başkanvekilimiz Murat Barış, basın toplantısı düzenledi.

Yeni Basın Sözcümüz
MURAT BARIŞ OLDU
Kulübümüz Kocaelispor’da 2019-2020 sezonunda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Kulüp Başkanımız Hüseyin Üzülmez başkanlığında toplanan yönetim kurulumuzda bazı kararlar alındı. Yönetim Kurulu kararı sonrasında aynı zamanda başkanvekili olarak görev yapan Murat Barış yeni basın sözcümüz oldu. Yerel basın ile gerçekleşecek toplantılar 15 günde bir Salı günleri yapılacak.

----- --- ---- ----

22 Ocak tarihli basın toplantısı

Kulübümüz Kocaelispor’da gündeme dair konular ile ilgili bir basın toplantısı düzenlendi. Başkanvekili görevini yürüten ve yeni basın sözcümüz Murat Barış yerel basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündeme dair açıklamalarda bulundu.

REHAVETE GEREK YOK
Kulübümüz ile alakalı olarak gündemdeki konular ile ilgili açıklamada bulunan basın sözcümüz Murat Barış, camiaya seslenerek rehavete kapılmamak gerektiğini belirtti. Şampiyonluğu hedeflendiğimizi belirten Barış “9’da 9 yapan bir kulübüz. Son maç ile birlikte bunu daha da perçinledik. Son maça kadar bu mücadele sürecek. Rehavete kapılmadan adım adım şampiyonluğa gidiyoruz. Tüm halkımızı taraftarımızı tribünleri hınca hınç doldurmaya davet ediyoruz” dedi.

GÖKDENİZ HAKKINDA AÇIKLAMA
Kulüp Basın Sözcümüz Murat Barış gündemi meşgul eden futbolcumuz Gökdeniz Bayrakdar hakkında açıklama yaptı. Barış “Başarılı futbolcumuz Gökdeniz Bayrakdar’a birden fazla talip var. Süper Lig ekipleri olmak üzere birçok kulüp takipte. Futbolcumuza teklif gelmesi gurur verici. Kendisi U-19 Milli takıma davet edildi ve onu buraya yollayacağız. Transferi konusunda kulübümüz menfaatleri doğrultusunda gereken yapılacak. Sezon sonuna kadar kulüpte kalacak bir formül arıyoruz” dedi.
ŞAMPİYONLUĞA KENETLENDİK
“Ligde istediğimiz noktada açık ara lideriz. Bu hepimize, şehrimize, taraftarımıza büyük keyif veriyor. 11 puan farkla lider konumda olan takımın taraftarının da takımının arkasında olduğunu deplasmanlarda da görüyoruz. Taraftarımıza sonsuz teşekkürler. Bilet fiyatlarında indirime gidemeyeceğiz. Birçok sorunla boğuşan ve başka geliri olmayan kulüp adına taraftarımızdan anlayış bekliyoruz. Kendileri de bunu arma aşkı sebebiyle hoş karşılayacaklardır“
BÜYÜKAKIN VE SÖĞÜT’E TEŞEKKÜRLER
“Sezon başında çalışmalarımıza start verirken  büyük sıkıntılar içerisindeydik. Yönetim kurulumuz kendi öz kaynaklarını aktarırken  en büyük sıkıntımız tesis konusundaydı. Gayretli çalışmalarımız neticesinde belli bir ivme kazandık. Başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın ve Körfez Belediye Başkanımız Sayın Şener Söğüt olmak üzere bizlere kolaylık sağlayan herkese kulüp ve yönetim kurulumuz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”
54.YILIMIZA ÖZEL BİR ÇALIŞMAMIZ VAR
“Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki kulübümüz 24 Nisan 1966 tarihinde kuruldu. Bu bağlamda yönetim kurulumuz ve kulüp çalışanlarımız, taraftarımız ile hummalı bir çalışma içerisindeyiz. 54.yılımıza özel olarak 24 Nisan 2020 tarihinde coşkulu bir kutlama yapacağız. Detaylar ile ilgili olarak önümüzdeki günlerde geniş kapsamlı bir açıklama yapacağız.”
ARİF BAYDUR İÇİN KAMPANYA
“Kocaelispor yönetim kurulu olarak çalışmalarımıza kulübümüze ve taraftarımıza mal olmuş sembol isimler için de çalışma yapıyoruz. Bu konuda Kocaelispor tribünlerinin sevilen isimlerinden iç sahada oynanan maçlar öncesi şovlarıyla taraftarı coşturan “Penaltı Arif” olarak adlandırılan Arif Baydur arkadaşımıza sahip çıkacağız. Kendisi için kampanya hazırladık. Banka hesap numarası sonrası kampanya startını vereceğiz. Konuyla  ilgili olarak Körfez Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Sayın Muzaffer Gürfidan destek oluyor kendisine  teşekkür ediyoruz.”
ALTYAPI, SOSYAL MEDYA VE KULÜP HAKKINDA BİLGİ
“Yönetim kurul olarak A takım yanısıra altyapıda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son derece başarılı bir altyapı ekibimiz ve katagorilerimiz var. Türkiye Şampiyonasına katılacak olan altyapılarımızı kutluyorum. Başarılı olan tüm futbolcularımız ile profesyonel sözleşme imzalayacağız. Kulübümüz sosyal medya alanında da çalışma yapıyor. Bu bağlamda kulüp resmi sitemiz www.kocaelispor.com.tr olarak faaliyete başladı. “