Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Büyükakın ve Söğüt antrenmanımızı ziyaret etti.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Büyükakın ve Söğüt antrenmanımızı ziyaret etti.

A Takım

Büyükakın ve Söğüt  antrenmanımızı ziyaret etti.

Büyükakın ve Söğüt antrenmanımızı ziyaret etti.

Büyükakın ve Söğüt

idmanı ziyaret etti

Şampiyonluk yolunda ilerleyen takımımız Kocaelispor’a kent yönetiminden destek sürüyor.  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç.Dr. Tahir Büyükakın, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt Körfez Brunga Tesislerimizi ziyaret etti. İki başkan da Kulüp başkanımız Hüseyin Üzülmez ve yönetim kuruluyla bir süre sohbet etti.

SICAK KARŞILAMA

Son hafta sahamızda karşılaşatığımız Cizrespor’u da mağlup ederek yoluna dolu dizgin devam eden takımımızı belediye başkanlarımız ziyaret etti. Cizrespor müsabakasına rahatsızlığı nedeniyle gelemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr. Sayın Tahir Büyükakın idmanda yer aldı. Körfez’de bulunan Brunga Tesisleri’nde haftanın ilk idmanını ziyaret Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr Sayın Tahir Büyükakın ve Körfez Belediye Başkanımız Sayın Şener Söğüt, Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, kulüp başkanımız Sayın Hüseyin Üzülmez yönetim kurulu üyelerimiz, teknik direktörümüz Selahattin Dinçel ve teknik heyet ile futbolcular tarafından karşılandı.

YERİMİZ SÜPER LİG

Haftanın ilk çalışması öncesi tesislerimize ziyarette bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr Sayın Tahir Büyükakın yaptığı açıklamada “Kocaelisporumuza her türlü desteği veriyoruz ve onlar da bizi utandırmadı. O sene bu sene. Şampiyonluğa emin adımlarla ilerliyoruz. Son hafta alınan galibiyet ve10 maç üst üste kazanılan başarıdan dolayı şahsım adına teknik heyet, futbolcu ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Kocaelispor kalıcı şekilde hızla üst liglere doğru yola çıkmıştır. Altyapısıyla, taraftarıyla, şehirle birlikte her yıl yükseldiği ligde başarılı olup Süper Lige oradan da Avrupa Kupalarına gidecek” dedi. Başkan Büyükakın idmanda futbolcularımıza baklava ikram etti.

TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ

Tesislerimizde geçekleşen idmana ziyarette bulunan Büyükakın’a ve Söğüt’e teşekkürlerini ileten kulüp başkanımız Sayın Hüseyin Üzülmez “ Sezon başından bu yana iki başkanımız da bizlere her türlü desteği veriyor. Tesis konusunda iki başkanımızın katkısına çok teşekkür ediyoruz. Onların sonsuz desteği yönetim kurulumuzun çabalarıyla belli bir noktaya geldik. Şampiyonluk yolunda müthiş bir performansımız var. Lig sonunda şampiyonluk kupasını onlara ve bu şehre hediye edeceğiz” mesajını iletti. Yönetim kurulumuz başkan Büyükakın’a Kocaeli Stadyumumuzda oynanan karşılaşma sırasında gol sevincini resmeden bir tablo hediye etti.