Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Futbolcularımız Atila Turan ve Diogo Coelho için imza töreni düzenlendi.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Futbolcularımız Atila Turan ve Diogo Coelho için imza töreni düzenlendi.

A Takım

Futbolcularımız Atila Turan ve Diogo Coelho için imza töreni düzenlendi.

Futbolcularımız Atila Turan ve Diogo Coelho için imza töreni düzenlendi.

Yeni transferlerimiz Atila Turan ve Diogo Coelho için imza töreni düzenlendi.

Başkanımız Engin Koyun Atila ve Coelho’ya başarı dileyerek şu şekilde konuştu: Atila ve Diogo’ya hoş geldiniz diyor, başarı diliyorum. Atila, Süper Lig’de futbol oynamış çok önemli bir sol bek. Kendisi aslen Afyonlu ama Fransa doğumlu. Ülkemizde fazlası ile bilinen bir futbolcu. Oynadığı takımlarda sağladığı katkılar ortada. Çok iyi bir transfer. Sol ayaklı futbolcu sıkıntısı ama biz kendimizi şanslı hissediyoruz. Kocaelispor gibi bir camiaya geldiği için Atila da şanslı. Atila, “Büyük Kocaelispor camiası ve taraftarı olduğu için geldim” dedi. İnanıyorum ki Kocaeli’de çok mutlu olacak.

 

 

DIOGO’YA TÜRKÇE ÖĞRETECEĞİM

Diogo’nun babası Türk. Türkçe bilmiyor. Kendisine Türkçe öğreteceğim. Atila için ne düşünüyorsam Diogo için de aynısını düşünüyorum. Savunmamıza katkı sağlayacak ve kendisi ile Süper Lig’de de devam edeceğiz. Yurt dışından gelen tüm arkadaşlarımıza bu şehrin çok vefalı olduğunu, büyük bir taraftara sahip olduğunu ifade ediyorum. İki arkadaşımız için de hayırlı olsun. Federasyonumuz tribünleri yüzde 50 kapasite ile taraftara açtı. Taraftarımızın desteği ile de başarılı olacağımıza inanıyorum.

Atila “Kocaelispor’a geldiğim için çok mutluyum. Buradaki projeye inandım geldim. İnşallah takım sağlam olacak ve arkadaşlık ortamı ile de başarı gelecek” dedi.  Diogo ise “Kocaelispor şehri ile ilgili araştırma yaptım. Taraftarı ve yeni stat beni çok etkiledi. Buraya geldiğim için kendimi çok mutlu hissediyorum. Kesinlikle 2. Lig’deki bir takıma gelmedim, Süper Lig’e çıkacak olan bir takıma geldim. Bana Diogo da Özçakmak da diyebilirsiniz. Annem Portekizli. Babam Türk. Annem ve babam İsviçre’de tanıştılar ve ayrıldılar. Ben de annemle kaldım ne yazık ki Türkçe öğrenemedim. Kocaelispor’da başarıyı yakalayacağıma inanıyorum.