Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Futbolcumuz Georges Constant Mandjeck için imza töreni düzenlendi.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Futbolcumuz Georges Constant Mandjeck için imza töreni düzenlendi.

A Takım

Futbolcumuz Georges Constant Mandjeck için imza töreni düzenlendi.

Futbolcumuz Georges Constant Mandjeck için imza töreni düzenlendi.

İmza töreninde Başkanımız Engin Koyun şunları söyledi: "Mandjeck kardeşimizin imza töreni için bir araya geldik. Mandjeck'e ülkemize ilimize hoş geldin diyorum. Önemli kulüplerde oynamış, önemli başarılara imza atmış, 47 defa milli olmuş bir oyuncu. Birçok Süper Lig takımı olmasına rağmen Kocaelispor'u tercih etmesi önemliydi. Neden Kocaelispor diye sorduğumda, Kocaelispor'u iyi araştırdığını, büyük bir camia, istikrarlı bir camia olduğu için tercihini bizden yana kullandığını söyledi. Transferin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Önemli bir transfer. İnanıyorum ki 6 numarada çok önemli katkılar sağlayacak. Tecrübesiyle takıma ağabeylik yapacak. Bu lige renk ve kalite katacak. Teknik heyetimiz ve biz takip ettik. Çok yönlü bir futbolcu. 1 aya yakın Omolo ile temasımız oldu. Mandjeck daha üst kalite bir futbolcu. Bunda da bir hayır olduğunu düşünüyorum. Birkaç kulübün kendisiyle ilgilendiğini duyunca kararımızı hemen verdik."

Kamerunlu oyuncumuz şunları söyledi: "Buraya geldiğim için çok mutluyum. Burada olmamı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Benim için çok zor bir tercih olmadı. Kulüple ilgili çok olumlu geri dönüşler aldım. Bir an önce takıma katılmak istiyorum. Milli takım benim için hala bir tercih. En çok istediğim şeylerden biri tekrar milli takım formasına kavuşmak. Tabii ki ondan önce burada bir başarı elde edip kulübü hak ettiği yere taşımak"

KULÜBÜN SEVİYESİNİ BİLDİĞİM İÇİN GELDİM

"İki yıl Türkiye'de oynadım. Benim için harikulade bir deneyim oldu. Dürüst olmak gerekirse 1.Lig hakkında bir bilgim var diyemem. Ligin seviyesi önemli değil. Kulübün seviyesini bildiğim için geldim. Sonuçta burası bir an önce Süper Lig'e çıkmak isteyen bir kulüp. Elimden geleni yapıp kulübü hak ettiği yere taşımak istiyorum. Takım arkadaşlarımla beraber takımı bu hedefe taşımak için çalışacağız."