Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Futbolcumuz Terrence Leonard Tisdell için imza töreni düzenlendi.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Futbolcumuz Terrence Leonard Tisdell için imza töreni düzenlendi.

A Takım

Futbolcumuz Terrence Leonard Tisdell için imza töreni düzenlendi.

Futbolcumuz Terrence Leonard Tisdell için imza töreni düzenlendi.

Tesislerimizde yapılan imza törenine Başkanımız Engin Koyun ile birlikte yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Tisdell'in eşi Alima ve arkadaşları da katıldı. Başkanımız Engin Koyun yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Bu dönem birbirinden kıymetli transfer yaptığımızı düşünüyorum. Gelinen noktada Tisdell kardeşimiz de bulunuyor. Öncelikle kendisine hoş geldin, hayırlı olsun diyorum. Ülkemize hoş geldi. İnanıyorum ki kendisi kulübümüze uzun yıllar hizmet edecek. Yaşı ve sol ayağıyla başarılı bir süre geçireceğimizi ümit ediyorum.

 

"TRANSFER YÜZDE 90 TAMAM"

"Ligin üzerinde transferler yaptık. Yüzde 90 transferimiz tamamlandı. Aramıza katılacak Mandjeck ile birlikte tamamlanabilir. Kampta hocalarımız ve takım arkadaşları da kendilerini heyecanla bekliyor. Tisdell, çok güzel bir kulüpte görev alacaksın. Bu kulüp büyük taraftarı olan büyük bir camia. İnanıyorum ki uzun yıllar burada formanla çok mutlu günler yaşayacaksın. Bu şehir vefalı bir şehir. Formanın hakkını vereni asla unutmaz. Camiamız için hayırlı uğurlu olsun"

 

Büyük işler başarmak için kulübümüze geldiğini aktaran 23 yaşındaki oyuncumuz, "Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Çok büyük ve organize olmuş bir kulübe geldim. Özellikle taraftarlar beni çok iyi karşıladı. Kulübün çok büyük şeyler başarma konusunda hedefleri var. Amacımız takımla güzel şeyler yapıp şampiyon olmak ve Süper Lig'de devam etmek. Sahada ne yaptığımız önemli. Taraftarın ateşli olması bizi ileriye götürecektir. Statta daha çok olmaları bizim için avantaj olacaktır. Tabii burada oynayan arkadaşlarımdan bilgi aldım. Ligde mücadelenin yüksek olması futbolcuya fayda sağlar. Mücadeleden kaçmayacağım" şeklinde konuştu.