Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Kamuoyuna Duyurulur

  1. Anasayfa
  2. Duyurular
  3. Kamuoyuna Duyurulur

Duyurular

Kamuoyuna Duyurulur

Kamuoyuna Duyurulur

Son zamanlarda kulübümüz logosunu ve ismini kullanarak ticari ürün satışı yapan veya yapılmasına aracılık eden,  yapılan izinsiz satışlardan maddi menfaat sağlayan kişi veya kişilerin olduğu tarafımızdan müşahede edilmiştir.

Kulübümüz özellikle 2021-2022 sezonunda bu nevi hukuksuz girişimlerin takipçisi olacaktır. Kulübümüzün logosu ile ismini izinsiz kullanarak ticari ürün satışı yapan veya yapılmasına aracılık eden  kişi veya kişilere karşı derhal yasal işlem başlatmak üzere harekete geçmekten imtina etmeyeceğimizi kamuoyuna önemle duyururuz.

Bu itibarla, en büyük gücümüz olan taraftarımızın kulüp logosunu ve ismini izinsiz kullanarak lisansız ürün satışı yapan veya yapılmasına aracılık eden kişi veya kişilere karşı dikkatli olmalarını ve bu nevi girişimlerde bulunan firmaları, kişi veya kişileri kulübümüz resmi sitesinde vaki irtibat numaraları vasıtasıyla kulübümüze derhal bildirmelerini istirham etmekteyiz.

Önemle belirtmek isteriz ki, Kocaelispor lisanslı ürünlerinin satılacağı mağazalar kısa süre içerisinde belirlenecek olup kulübümüz lisanslı ürünlerinin satışı resmi sitemizde ve yazılı basında duyurusunun yapılacağı mağazalarda ve müsabaka günleri stadyum önündeki mobil araçlarda yapılacaktır.