Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Kamuoyuna Duyurulur

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Kamuoyuna Duyurulur

A Takım

Kamuoyuna Duyurulur

Kamuoyuna Duyurulur

Sevgili Kocaelisporlular; bildiğiniz üzere sezon başında 11 senelik süre gelen transfer yasağını tüm ekibimiz ile birlikte 3 aylık yoğun bir çalışma döneminden sonra kaldırmıştık. Bugünde lisanslarımızın akşam üzeri resmi olarak tescillenmesinden sonra böyle bir bilgilendirmeyi şimdi yapma gereği duyduk. 

Kocaelisporumuzun ikinci transfer tescil döneminde, Murat Hacıoğlunun ikinci dosyası sezon ortasında gelmiş bulunmaktaydı. Bunun ile birlikte Bülent Bölükbaşı'nın yine aynı dönemden ikinci bir dosyası daha vardı. Sezon başında bir dosyasını yine Bülent Bölükbaşı'nın açılmamak üzere kapatmıştık. İlk dosyasında olduğu gibi, Bülent Bölükbaşı Başkanımız Sayın Hüseyin Üzülmez ile Antalya'da geçen hafta görüşmesinde yine onu kırmayarak ve başkanımızın tek sözüne itimat ederek yaklaşık 650bin Türk Lirasından bu transfer döneminde de muvafakat etmiştir. Kendisine Kocaelispor camiası olarak teşekkür ediyor ve yeni görevinde de kolaylıklar diliyoruz.

Murat Hacıoğlunun ikinci dosyası içinde faizler ile birlikte hiçbir şekilde indirim yapılmayarak, yaklaşık 350bin Türk Lirasını yönetimimiz kendi imkanları ile bularak ödemiş ve Murat Hacıoğlu dosyasını tamamen kapamıştır.

Kocaelisporumuzun üzerinde kambur olan yükleri yönetimimiz olarak tek tek kaldırmaya ve söz verdiğimiz gibi Kocaelisporumuzu hak ettiği yere götürmek için var gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz. Arkamıza bakarak koşmadığımız günler yakındır. Yeni transferlerimiz tüm camiamıza hayırlı ve bu çıktığımız kutlu yolun sonu şampiyonluk olsun.