Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın Tesislerimizi ziyaret etti.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın Tesislerimizi ziyaret etti.

A Takım

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın Tesislerimizi ziyaret etti.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın Tesislerimizi ziyaret etti.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, takımımızın kamp yaptığı Kocaelispor Körfez Brunga Tesisleri’ne geldi ve takımımızla buluştu. Başkan Büyükakın’ı Kocaelispor Başkanvekilimiz Engin Koyun, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan karşılarken, Büyükakın takımın son durumu hakkında bilgi alırken yeşil siyahlılara moral verdi.

BU ŞEHİR SİZE GÜVENİYOR

Keçiörengücü ile oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası maçı öncesi takıma moral veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ankara yolculuğu öncesi tesislere gelerek Kocaelispor takımını ziyaret etti. “Bu şehir size güveniyor" diyen Büyükakın "Siz saha içerisini halledin, saha dışı bizde" diyerek takıma moral verdi. 

ARKANIZDAYIZ

Önce Vekil Başkanı Engin Koyun ve Kaptan Numan ardından Teknik Direktör Erhan Altın ile bir süre konuşan Büyükakın tüm takıma “Bu şehir size inanıyor, bizler de size inanıyor ve güveniyoruz. Bu kulüp çok zorlu yerlerden buralara kadar geldi. Bunun bir daha dönüşü yok. Arkanızdayız. Siz saha içinde gerekeni yapın saha dışı bizde” ifadelerini kullandı.

ALTIN: ''VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞARAK BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ.''

Teknik Direktörümüz Erhan Altın ise “Burası kulüp değil büyük bir camiadır. Ben Erhan Altın olarak bir şey yapamam. Hepimiz bütün olarak var gücümüzle çalışarak bu işin üstesinden geleceğiz. Amacımız bu şehri mutlu etmek. Allah nasip ederse sezon sonunda hepimiz aynı sevince ortak olacağız” şeklinde konuştu. Büyükakın takıma tatlı ikram ettikten sonra toplu halde çekilen fotoğrafın ardından yönetim makam yerine geçen Büyükakın burada yöneticilerle yaklaşık 15 dakika konuştuktan sonra tesislerden ayrıldı.