Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Koto Kolejine konuk olduk.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Koto Kolejine konuk olduk.

A Takım

Koto Kolejine konuk olduk.

Koto Kolejine konuk olduk.


İlimizin mesleki okullarından biri olan Kartepe Arslanbey sınırları içerisindeki OSB’de yer alan Arslanbey OSB KOTO Mesleki Koleji teknik direktörümüz, futbolcularımızın katıldığı mini bir panelde buluştu
MEŞALELİ KARŞILAMA
Kartepe sınırları içerisinde bulunan eğitim yuvalarımızdan Arslanbey OSB KOTO Mesleki Koleji kulübümüz teknik heyet ve futbolcularımızı davet etti. Mesleki branşta ağırlıklı eğitim veren okul Kocaeli Ticaret Odası’nın katkılarıyla eğitim veriyor. Yönetim kurulu üyemiz ve aynı zamanda başkanvekilimiz Murat Barış ile birlikte KOTO Vakıf yönetim kurulu üyesi Yusuf Ziya Uludüz, eşliğinde gerçekleşen organizasyonda futbolcu ve teknik heyetimizi okul öğrencileri sevgi gösterileriyle karşıladı.
HAYLİ KALABALIKTI
Okul yerleşkesinde gerçekleşen etkinlik öncesi okul müdürü Coşkun Cebeci, müdür yardımcıları Mustafa Arslan, Recep Karaaslan, Okul Aile Birliği Başkanı Nilüfer Bozkurt, Halkla İlişkiler Müdürü Elif Ayanoğlu, tarafından karşılandık. Düzenlenen panele Kulübümüz adına başkan vekilimiz Murat Barış teknik direktörümüz Selahattin Dinçel, futbolcularımızdan kaptan Burak Süleyman, Talha Mayhoş, Kemal, Haşim Arda Sarman ve kaleci Volkan katılan isimler oldu. Öğrenciler futbolcu ve teknik direktörümüzü soru yağmuruna tutarken sevgi gösterisinde bulunup imzalı forma istemek adına birbirleriyle yarıştılar.
ORTAK SLOGAN “ŞAMPİYON”