Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Kulübümüzün olağan genel kurulunun ilk gününde mali olağan genel kurul gerçekleştirildi.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Kulübümüzün olağan genel kurulunun ilk gününde mali olağan genel kurul gerçekleştirildi.

A Takım

Kulübümüzün olağan genel kurulunun ilk gününde mali olağan genel kurul gerçekleştirildi.

Kulübümüzün olağan genel kurulunun ilk gününde mali olağan genel kurul gerçekleştirildi.

Kulübümüzün olağan genel kurulunun ilk gününde mali olağan genel kurulu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnterteks Fuar Merkezinde gerçekleştirildi. Kongre, Başkanvekilimiz ve Basın Sözcümüz Murat Barış’ın açılış konuşması yapmasıyla başladı. Ardından Başkanlık Divanı Oluşturuldu; Başkan Sinan Üner, yardımcılığına Özlem Feyzioğlu, Katip Üyeliği’ne Azize Karaaslan oy birliği ile seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak devam edildi. Yönetim Kurulu’nun idari, mali, faaliyet ve sportif raporları ile denetim, sicil ve disiplin kurulu raporları ibra edildi.

Mali Genel Kurulumuza Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kandıra Belediye Başkanı Sayın Adnan Turan, MHP Kocaeli İl Başkanı Sayın Aydın Ünlü, KASKF Başkanı Sayın Murat Aydın , eski başkanlarımızdan Muammer Çelik ve Rafet Kırgız da katıldı.

 

İbraların ardından Başkanımız Hüseyin Üzülmez, teşekkür konuşması yaptı. Başkanımız, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a, transferin açılma sürecinde ve daha sonraki destekleri için teşekkür etti. Tüm belediyelere teşekkürlerini sunan Başkanımız, mevcut yönetimdeki arkadaşları için alkış isteyip konuşmasını sonlandırdı. Konuşmanın ardından mevcut Yönetim Kurulu üyelerine plaket taktim edildi ve kongrenin ilk günü sonlandırıldı.

 

Olağan Genel Kurulumuzun 2. Günü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnterteks Fuar Merkezi’nde saat 11:00’de çoğunluğa bakılmazsın Başkanlık seçimi ile devam edecektir.

 

 

Mali – İdari ve Sportif Konular ile ilgili raporlara buradan ulaşabilirsiniz.