Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Özel Evrensel Matematik Koleji Köyü’nü ziyaret ettik.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Özel Evrensel Matematik Koleji Köyü’nü ziyaret ettik.

A Takım

Özel Evrensel Matematik Koleji Köyü’nü ziyaret ettik.

Özel Evrensel Matematik Koleji Köyü’nü ziyaret ettik.

Özel Evrensel Matematik Koleji Köyü’ne
TEŞEKKÜR ZİYARETİ
İlimizin önemli eğitim kurumlarından biri olan Özel Evrensel Matematik Koleji Köyü, kulüp başkanımız Hüseyin Üzülmez, Yönetim Kurulu Üyemiz Dursun Özdemir, Teknik Direktörümüz Selahattin Dinçel ile Altyapı Koordinatörümüz Aydın Günaydın ile U-17 takımı antrenörü Ali Mumcu’yu okul yerleşkesinde konuk etti.
ALTYAPIMIZA BURS DESTEĞİ
Okulun Kurucu Müdürü Yavuz Çelik, kulübümüz eski futbolcularından ve kaptanı olan 1997 yılı Türkiye Kupası finalinde Trabzon’a finalde golü atarak kupa kazandıran Nuri Çolak’ın ortaklarından olduğu Özel Matematik Evrensel Koleji Köyü altyapımızda forma giyen futbolcularımıza burslu eğitim imkanı tanımıştı. Bu bağlamda altyapımız U-17 takımında forma giyen futbolcularımızın da eğitim gördüğü yerleşkeye kulüp olarak teşekkür ziyaretinde bulunduk. Kulüp Başkanımız Hüseyin Üzülmez, Yönetim Kurulu Üyemiz Dursun Özdemir ile Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel, altyapı koordinatörü Aydın Günaydın, U-17 Takımımızın Antrenörü Ali Mumcu ve futbolcularımız ile birlikte sohbet etme imkanı buldular.
HAYATTA BİR ADIM ÖNDESİNİZ
Eğitim kurumu Özel Matematik Evrensel Koleji Köyü’ne altyapımıza verdiği destek nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulunan kulüp başkanımız Hüseyin Üzülmez “Teknolojinin çocuklarımızı esir aldığı dönemde hem kulüp hem hem okul işbirliği ile hayata yön verme adına olumlu adımlar atılıyor. Eğitimle sporun birleştiği sporcular birey olarak birkaç adım öne çıkabiliyor. Bir örnek vermem gerekirse Beşiktaş’ın tarihine damga vurmuş Metin, Ali, Feyyaz’dan biri hem eğitim olarak donanımlı hem de futbol yaşantısında başarılı. Hayatta bir adım öne çıkmanın açık bir örneğidir. Bu bağlamda hem siz kurumunuz hem öğrencilerimiz hem de eğitimcileriniz ile velilerinize teşekkür ediyor eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi. Kulüp Başkanımız Hüseyin Üzülmez, Yönetim Kurulu Üyemiz Dursun Özdemir ve teknik direktörümüz Selahaddin Dinçel ziyaret sırasında eğitim kurumunun adı yazılı Kocaelispor forması da hediye etti.