Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Taraftarımız ile buluştuk!

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Taraftarımız ile buluştuk!

A Takım

Taraftarımız ile buluştuk!

Taraftarımız ile buluştuk!

Takımımız taraftarla buluştu

Takımımız, taraftar grubumuz Hodri Meydan’ın Fuar Alanı içerisinde yer alan Sivil Toplum Merkezi’nde düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Sevgi gösterileri ve tezahüratlarla karşılanan futbolcularımız taraftarın gücünü bir kez daha arkalarında hissetti

TEZAHÜRATLAR EŞLİĞİNDE

TARAFTAR grubumuz olan Hodri Meydan’ın aylık olağan istişare toplantısında davet edilen takımımız, fuar alanı içerisinde yer alan Sivil Toplum Merkezi’nde yerini aldı. Tezahüratlar ve meşaleler eşliğinde karşılanana futbolcularımız bir hayli mutlu oldular. Karşıyaka ile oynanacak olan zorlu karşılaşma öncesinde moral bulan futbolcularımız taraftarın sonuna kadar arkalarında olmalarını istediler.

KALABALIK BİR ORTAMDA

Fuar alanı içerisinde yer alan Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya ev sahipliği yapan taraftar dernek başkanı Ferhat Uzun ve yönetim kurulu, taraftarlar, kulübümüz adına yönetim kurulu üyemiz ve aynı zamanda başkan vekili Murat Barış, teknik direktörümüz Selahattin Dinçel ile teknik heyet, kaptan Burak Süleyman, Mesut, Mehmet Öztonga, Erdinç, Semih Karadeniz genç futbolcular Haşim Arda Sarman, Onur Alp Sarman, Onur Öztonga, Yiğit Canguru katıldı.

BARIŞ: TARAFTARIMIZ 12.ADAMIMIZ

Kulübümüz adına toplantıya katılan başkan vekilimiz Murat Barış, yaptığı konuşmada “Birkaç kez bu kulüpte görev yapmış, 11 yıllık transfer yasağını kaldıran yönetim kurulu içerisinde yer alıyorum. Çok zorlu süreçlerden geçtik. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Karşıyaka maçı ve sonrasında şampiyonluğu garantileyip coşkuyla kutlayacağız. Sizleri arkamızda görmek bizi daha da mutlu ediyor. O sene bu sene bundan sonra her sene” şeklinde sözlerini söyledi.

BÜYÜK BİR GÜÇ HISSEDİYORUZ

Toplantı sırasında taraftara konuşan teknik direktörümüz Selahattin Dinçel futbolcularımızdan kaptan Burak Süleyman, Mesut, Semih, Erdinç, Mehmet Öztonga ve genç futbolcular yaptıkları konuşmada “Biz bu takımda oynamaktan son derece mutlu ve gururluyuz. Böyle bir camiada olmak, bu taraftarın karşısında oynamak herkese nasip olmaz. Hem içeride hem dışarıda bizleri yalnız bırakmayan siz taraftarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. İnşallah birkaç maç sonunda şampiyonluğu yaşayacağız ve sahanın ortasında hep birlikte kupayı kaldırcağız” şeklinde ortak bir açıklama gerçekleştirdiler.