Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

A Takım

Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Dinçel görüşlerini aktardı

Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel, Sarıyer karşılaşması öncesinde basın mensuplarına açıklamalar da bulundu.

ÇALIŞMALARIMIZ İYİ GEÇTİ

Sarıyer karşılaşmasının hazırlıklarına başlayan takımımız da, Teknik Direktörümüz Selahaddin Dinçel lig hazırlıkları hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi. Dinçel “ Yeni sezon kampı sonrasında artık lig hazırlıklarına başladık. Pandemi gölgesinde başlayacağımız lig öncesi zaman zaman tam olmasak da çalışmalarımız iyi geçti. İki sakatlık ve ufak tefek ağrı sızılar yaşasak da bugün itibariyle Sarıyer karşılaşmasına odaklandık” dedi.

UYUM SÜRECİNİ ATLATACAĞIZ

“Hala eksiklerimiz var. 5 Ekim tarihine kadar transfer sürüyor. Sezon başları yeni transferler adına kulübe, tesise, yeni arkadaş yeni ortam ve şehre alışmak biraz zordur. Uyum sürecini en kısa sürede atlatarak başarının gelmesi kaçınılmazdır. Şuanda eksiklerimiz gözükse de genel anlamda isim isim bakılınca ligde ses getirecek bir kadromuz var”

HEDEF HER SENE BİR ÜST LİG

“Kocaelispor’un hedefi ne diye sorusu her zaman şampiyonluk, başarı ve zirve olarak cevaplanır. Taraftarıyla şehriyle yönetimiyle çalışanıyla büyük bir camia. Burada başarı her zaman birinci öncelik. Geçen sezon kazanılan şampiyonluk ile sene bir üst lig hedefinin ilk basamağına adımımızı attık. Bundan sonra da her sezon başarı için mücadele etmek istiyoruz”

TARAFTARI HİSSEDEREK OYNAYACAĞIZ

“Taraftarımız büyük  kulübümüz çok büyük bir camia. Pandemi sürecinde en büyük eksik taraftarımız olacak. Maalesef onlardan mahrumuz. İçeride ve dışarda onların desteği olmayacak. Bu sezonun ilk yarısı Hodri Meydan ve Büyük Kocaelispor taraftarının ruhunu içimizde hissederek mücadele edeceğiz”