Kocaelispor Preloader Gif
Arama Butonu Menü Bar
image desctription

Tesislerimizde imza töreni düzenlendi.

  1. Anasayfa
  2. Futbol
  3. A Takım
  4. Tesislerimizde imza töreni düzenlendi.

A Takım

Tesislerimizde imza töreni düzenlendi.

Tesislerimizde imza töreni düzenlendi.

Bugün saat 15:30’da Kocaelispor Körfez Brunga Tesisleri’nde Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay, yeni transferlerimiz Burak Süleyman, Musa Nizam, Mustafa Tahir Babaoğlu ve Yılmaz Özeren için imza töreni düzenlendi. Törene Başkanvekilimiz Engin Koyun ve Yönetim Kurulumuz da katıldı.

İmza törenine Başkanvekilimiz Engin Koyun’un konuşmasıyla başladı. Başkanvekilimiz Engin Koyun sözlerine ‘’ Bugün önemli bir gün , burada olduğunuz için mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Kocaelispor’umuzun başına Türkiye’nin teknik adamlarından biri olan, hem spor adamlığıyla hem de kişiliğiyle örnek alınan Mustafa Reşit Akçay hocamıza tekrardan hoşgeldiniz demek istiyorum.

En son oynadığımız Sarıyer maçından sonra ‘’ Kocaeli geliyor ‘’ seslerini duymak artık mümkün oldu. Tüm şehir Kocaelispor için kenetlenmiş vaziyette. Kocaeli halkı bizden şampiyonluk bekliyor, inşallah mahcup etmeyeceğiz.  Valimiz Seddar Yavuz’a ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a  verdikleri desteklerden dolayı tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.’’ dedi.

Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay sözlerine ‘’Hikayesi olan bir camiaya geldim. Başkanımız ile konuşurken bir enerji hissettik. Burada bir hikaye yazabilecek miyiz, bakacağız. Kader, gayrete aşıktır. Çalışmayı seven bir takıma sahibiz. Sarıyer maçı galibiyetinden dolayı tüm oyuncularıma teşekkür ediyorum. ‘’ diyerek başladı. Sonrasında ‘’ Taraftarımızın şunu bilmesini isterim, onlara layık olmaya çalışacağız. Sadece sabır istiyoruz. Buraya bu camiayı tekrardan süper lige çıkarmak için geldik. Zaman zaman eleştiriler olabilir, biz bu eleştirileri önümüzü aydınlatan ışık olarak görürüz. Futbolcuları aşağı düşürecek yazılar yazmamalarını rica ediyorum, bize yazabilirler ama sonuçta bu futbolcular ile yine maça çıkacağız’’ dedi.

Yeni transferlerimizden;

Musa Nizam ‘’ Türkiye’nin en önemli camialarından birine geldik. İçeride çok güzel bir ortam var. Biz de bu takıma abilik yapmaya, hedefe ulaştırmaya geldik. Kocaelispor’u hiçbir zaman 2. Lig takımı olarak görmedim. Allah utandırmasın, yolun sonu iyi olsun.’’

Yılmaz Özeren ‘’ Öncelikle transferim için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Büyük bir camiadan geldim, baskıyı seven bir oyuncuyum. Beni motive ediyor. Hedefi olan camialarda oynadım, Musa’ya katılıyorum. Bazı kulüpler vardır lige bakmazsınız. Şehirde inanılmaz bir sinerji oluşturulmuş. Kocaelispor süper lig ayarında bir kulüp. Burada bir proje var biz yardımcı olmaya geldik. 3 gündür buradayım ama hiç yabancılık çekmedim. Şimdi Manisa maçını düşmüyoruz.’’

 

Burak Süleyman ‘’ Bana bu kadar ilgi gösteren taraftarımıza teşekkür ediyorum. Buradan ayrıldığımdan itibaren aklımı buradan oraya götürmediler. Burası benim yuvam. Kendimi yeni transfer olarak görmüyorum. Kocaelispor forması giymek bir lütuf. Bunun için süper ligden geldim. Kocaelispor’un olduğu her ligde hedef şampiyonluk ve üst sıralardır.

Sarıyer maçı birliktelik adına bize çok şey kattı. Hücum hattında çok kaliteli isimler var. Hepimiz takıma yardımcı olacağız. Daha çok santrforların gol atmasını isterim. Takım arkadaşlarımın bana güvendiklerini gördüm. İyi ki geldin dediler. Bayram ve Numan abiyle de konuştum, o güveni gördüm.

Mustafa Tahir Babaoğlu ‘’ Böyle bir camiaya geldiğim için mutluyum. İnşallah Kocaelispor’u hak ettiği yerlere taşır, devamını getiririz. Kimin gol attığı önemli değil, hedefimiz bir. Çok iyi karşılandım, hiç yabancılık çekmedim. Herkes çok yardımcı oldu, güzel bir ortamımız var. Katkı sunmak için buraya geldim, inşallah hocamızın isteklerini sahaya yansıtıp güzel bir sezon geçirmek istiyoruz.’’

 

Transfer Komitesi Başkanımız Mehmet Yaşar; Sezona istediğimiz gibi başlayamadık. Zaten yönetim kurulu göreve geç geldi. Devre arasını bekliyorduk. Transfer Komitesi Başkanlığını sağ olsun başkanımız görev olarak bizlere verdi. Kocaelispor’un parasını ziyan etmek, transferlerle zarara sokmak istemedik. Yük getiren oyuncular ile yollarımızı ayırdık. Güzel bir transfer dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Yönetici arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum ‘’ diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

İmza töreni, fotoğraf çekimi ardından son buldu.